Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Masumluktan fahişeliğe
Merhaba arkadaşlar yine bir hikayemle karşınızdayım. Hayal gücümle size keyifli yazılarıma devam ediyorum umarım beğenirsiniz…

Netten yaptığım arayışlarda bir türlü anlaşabileceğim kimseyi bulamıyordum. Fotoğraflarını beğendiğim kişiler hep tek gecelik ilişki isteyenlerdi. Uzun ilişki istiyorum diyenler bile başkalarıyla yaptığım ilişkileri sorup duruyorlar ve belli ki kendileri de tek bir kişi için ilişki istemediklerini belli ediyorlardı. Ailemle yaşadığım için de istediğimde bana gelebilecek birisi olmasının imkanı da yoktu.

Cuma akşamı işten gelmiştim. Dinlenirken yine arayışlarıma devam ediyor ve sahibim olacak kişiyi bulmaya çalışıyordum. Bir kaç kişi ile konuşsak da durum hep aynıydı. Çok sinirlenmiştim ve kararımı verdim. Cumartesi günleri çalışmadığımdan planımı yaparak banyoya girip sabah için hazırlanıp yattım.

Madem erkekler için uzun süreli tek partnerli bir ilişki önemli değildi ben de artık bıktığım ve erkek hasretimi bitirmek için onların istediği gibi olacaktım.

Sabah 10 gibi kalkıp hafif bir kahvaltı sonunda duş aldım derken 1 sularında evden çıktım. Otobüse atlayıp bir kaç semt sonrasında günlük kiralık dairelerin olduğu bir site bölgesinde indim. Biraz gezip vakit geçirip bekleyebileceğim bir yer aradım. küçük bir parkta çay bahçesi vardı. Ayak altı olmayacak tenha köşesine geçip kahvemi sipariş ettim. Sigaramı yakıp biraz sağa sola baktıktan sonra telefondan eşcinsel arkadaşlık sitelerine giriş yaptım.
” XX semtinin şu parkında çay bahçesinde oturuyorum, bekar beyler tanışmak için sizleri bekliyorum” diye mesaj atıp daha önce cesaret edemediğim bir şekilde numaramı da mesaja ekledim ve kopyala+yapıştır yaparak bildiğim tüm sitelerde paylaştım. Heyecandan ellerim titriyor kalbim hızla atıyordu. Acaba numaramı atmasamıydım diye düşünmeye başlamıştım. Çünkü bu ortamlar için kullandığım numaram yoktu ve bir iki kez samimi geldiği verdiğim ve sonrasında anlaşamadığımız kişilerce baya bir rahatsızlık yaşamıştım. Ben böyle düşünürken içimde yaptığım pazarlıkla en iyisi silmek diye karar verdim. Önce pek aktif olmayan sitelerden silmeye başladım. Henüz ilk mesajımdan numaramı çıkarmıştım ki tanımadığım bir numaranın aramasıyla irkildim. El alışkanlığından pat diye açıverdim ama heyecandan karşıdaki kişi bir kaç defa alo diyene dek konuşamadım. Açmıştım artık ne olursa olsun konuşmalıydım. Kapatsam yeniden arayacaktı nasıl olsa.
+ efendim
– akın bey dimi?
+ evet benim buyrun
– numaranızı siteden aldım haberiniz var dimi
+ evet beyefendi şimdi yazdım
Onayı alınca tabi “akın bey” hitabı anında değişiverdi =)
– akıncığım ilanınızı gördüm ben de yakındayım. İstersen görüşebiliriz
+ istemez olur muyum =) yalnız ben burda oturmuyorum yerim yok anlayacağın… Senin durumun nedir
– canım sen xx semtinde değil misin
+ evet ordayım
– tamam işte orda kiralık daireler var. Birini tutarız olmaz mı
+ he olur tabi o zaman
– güzel. Boyun yaşın nedir
+ 172 76 29 erkeksi gizli pasifim. Senin?
– 178 boyum 85 kilom 27 yaşım. Sadece pasifsin dimi
+ tabiki evet neden sordun?
– ya bazıları “bi kerede ben yapayım” filan diyor o yüzden sordum.
+ yok ayol istemem senin kıllı kıçını =)
– o zaman sana kıllı sikimi yedireyim canım ahahaha
+ tamam canım. Unutmadan söyleyeyim beni beğenmezsen söylersin darılmam. İlla yapmak zorunda değilsin
– olur peki sen beni beğenmezsen?
+ seninle değil şeyinle oynarım o zaman
– ooo sen baya isteklisin. Konum at çıkıyorum yola görüşürüz
Telefonu kapatıp sağa sola iyice bakmaya başladım. Kısık sesle konuştum ama yinede duyan oldu mu diye. Neyse ki etraf çok sakin ve tenhaydı. Bu arada biz konuşurken telefona 8 tane çağrı gelmişti. 5 farklı kişi aramıştı. WhatsApp bildirimlerinde ise 17 mesaj vardı. Onlara bakmadan ilk önce konuştuğum beyin numarasına konum attım. Diğer mesajlara baktığımda neden cevap vermiyorsun diye baya bir fırça çekmişler bazıları da sadece selam verip profillerini yazmışlardı. Teker teker cevap yazdım. Yeniden biri aramaya başladı. Etrafa bakarak açtım
– merhaba akın numaranı netten aldım da aradım açmadın. Rahatsız etmiyorum umarım
+ merhaba. yok biriyle konuşuyordum o yüzden bakamadım
– biri derken, kaçırmadım ya seni
+ doğrusu şu an gelecek onu bekliyorum. Kaçırdın malesef
– hadi ya… Şansımı sikeyim.
+ üzülme sonra görüşürüz seninle de olmaz mı?
– hmm ne zaman
+ bilmiyorum ki sen beni arada ara müsait olduğumda görüşürüz. Yapacak başka işin yoksa
– aslında var ama neyse bakarız. Sen ücretli misin
+ hayır neden?
– sıraya koyuyosun ya beni böyle o yüzden sordum
+ yok canım değilim ama tüm gün olsun boş kalmayayım istiyorum. Kutsal cumartesi bugün
– hm anladım.
+ Semt neresi bu arada yerin var mı
–  yok. Sana yakınım. sen de?
+Bende de yok. Ama öderim dersen kiralık daireler var buralarda
– olabilir ararım ben seni tamam görüşürüz.
+ tamam canım
Kendime inanamadım. Daha ikinci görüşmemde çok rahat konuşmuştum. Telefona bakınca yine cevaplayamadığım çağrılar yine atılan mesajlar olduğunu gördüm. Bu kadar ilgi görceğimi tahmin etmemiştim. Ki yetişmem mümkün değildi. Bir sigara daha yakıp mesajlara cevap vermeye yeltendiğimde yeniden çağrı geldi. Açtım tabiki hoşuma gitmiş ve alışmaya başlamıştım.
Yine aynı tür konuşmalar yapıp kapattım. Şu an birini bekliyorum dediğimde seslerinden gelen hayal kırıklığı beni üzmüştü. Bu sebepten ilk konuştuğum kişi olmazsa açmamaya karar verdim. Telefonu masaya bırakıp etrafı izlemeye koyuldum. Çay bahçesinde bir iki müşteri daha vardı. Biri gazete okuyor diğeri telefonla konuşuyor, arada mekan çalışanı tur atıyordu. Bi taraftan kahvemi yudumlarken bahçe yanına düzgün giyimli biri geldi. Merakla elinde de telefonu ile bahçede kimler var bakıyordu. Sanırım benimki buydu. En son benimle göz göze gelince telefonundan arama yaptı, telefonu açıp kendimi tarif ettim. Bana tekrar bakıp gülümseyerek yanıma doğru gelmeye başladı. O yaklaştıkça heyecanla kalbim ritmini arttırıyordu. Merhabalaşıp oturmasını istedim. 180 boylarında hafif yapılı 35li yaşlarda tıraşı düzgün yakışıklı bir beydi. Bu kadarını beklemiyordum. Heyecandan ne konuşacağımı bilmiyordum. Aklıma gelen tek şeyi sordum
+ bi şey içer misin
– yok teşekkür ederim
+ peki
– ellerin titriyor heyecanlısın sanırım
+ evet hemde nasıl…
– haha… Beğendin mi beni?
+ evet beklemiyordum bu kadar yakışıklı olmanı
– neden? Tipsizler mi geliyo genelde yoksa
+ yok canım bu şekilde buluştuğum ilk kişisin, tahmin etmiyordum sadece. Peki ben nasılım?
– açıkcası düzgün birisin. Bu şekilde buluşacak bir tipin yok.
+ teşekkür ederim
– hadi kalkalım mı bir an önce başlamak istiyorum
+ olur. Hesabı ödeyeyim çıkalım
Hesabı istedim gelince benden önce ödedi. Dışarı çıktığımızda kiralayacağımız dairenin yönünü gösterip birlikte yürümeye başladık. Aramızda geçen tek konuşma isimlerimizdi. İsmi Hakan’dı. Yürürken etrafı öğrenmeye çalışıyordum, ondan sonra lazım olacaktı. Pek fazla insan yoktu arada yanımızdan geçenler oluyordu. Siteye girdiğimizde asansör önğnde beklememi istedi. Kendisi kira işkerine bakan ilgiliyi bulmaya gitti. Ben beklerken gelen geçen oluyordu ve çoğuyla göz göze geliyorduk. Sanki oraya sikilmek için geldiğimi biliyorlar ve beni gözleriyle süzüyorlarmış gibi geliyordu bana. Utanmış yüzümü yerden ayıramaz olmuştum.
Bir kaç dakika sonra Hakan geldi. Asansöre girip dairenin kat tuşuna bastı. Birbirimize bakmıyorduk hiç. Daireye geldiğimizde kapıyı “geç bakalım orospu” dedi kısık sesle. İçeri geçip sağa sola bir baktık.
– ben duşumu alıp geldim. Sen de alnışsındır herhalde
+ evet ama yine de bir tazeleyeyim
– tamam hadi bakalım.
Duşa girip çıktığımda Hakan tvnin karşısına geçmiş elinde kumanda kanallara bakarken üzerimde havlu ile gidip yanına oturdum. İlk önce  Hakan’ın başlaması için beklerken sehpadan sigaramı alıp içmeye başladım. Gözüm tvde aklım ve dikkatim Hakan’daydı. Bir kaç saniye sonra bana bakıp kolunu omzuma atarak kendine çekti ve bedenine yasladı beni. “sigaran bitsin görelim sanatını, nasıl heyevçcanlısın kalbin küt küt atıyor” deyip göğüsümü okşayarak tv izlemeye devam etti. Aslında ben böyle mutluydum, erkeğimin göbüşüne yaslanıp vakit geçirmek istemiştim hep. Ama bu ilişki bunu yapabileceğim türden değildi. Yanımdaki kişi benden icraat bekliyordu.
Sigaram bitince küllükte söndürmek için doğruldum. Hakana bakıp ne yapalım dedim
Aç başla canım dedi. Tamam deyip titreyen ellerimle fermuarını açtım. O da heyecanlanmış olacak ki siki biraz kalkmış ama  tam sertleşmemişti. Avuçlayıp bir iki kez sıvazladıktan sonra eğilip yalamaya başladım. Ohhh sesiyle saçlarımı okşamaya başladı. Çok geçmeden ağzımda sertleşmişti. Çıkarıp şöyle bir endamına bakınca 17 cmlerde dolgun bir siki vardı. Yalaması gayet zevkliydi. Bir kaç dakikada yaladıkça ağzımda ağzımda tamamen sertleşti. Özlemiştim yalamasını ve o söyleyene kadar devam edecektim. Ne var ki az sonra bacakları kasılmaya başlayınca kalkıp soyunmaya başladı. O soyunurken ben sikine pür dikkat bakıyordum. Daha da yalamak, istiyordum. Özlemiştim ve böyle güzel bir siki bulmakta kolay degildi. Hakan tamamen soyununca ayağa kalkmamı istedi. Üzerimdeki havluyu çekip koltuğun üzerine attı. Omuzumdan tutup çevirerek arkamı görmek istedi. Kalçalarımı avuçlayıp sıkıyordu. Bir kaç kez baya bir şiddetle tokatladıktan sonra belimden tutup koltuğun üzerine domalttı. Sikini tutarak deliğime bir kaç kez sürttü. Hareketleri çok keskindi, belli ki bir an önce sikip boşalmak istiyordu.
+ hakan ilk önce yavaş yavaş sokar mısın? Epeydir giren olmadı
– tamam yavrum demek epeydir kimse sikmedi seni he…  şimdi hasretini gidercem sen merak etme.
Biraz sikini biraz çda deliğimi tükürükleyip başını deliğime bastırmaya başladı. Acır diye korkmuştum ama sanırım deliğim de artık hasret kalmış ki içime girerken hiç zorlanmadım. Yavaşça bir kaç git gelden sonra ben hemen haz duymaya başladım ve popomu refleksle ileri geri yapmaya başladım.
– vay ibne hani yavaş diyodun, şimdi bastırıyorsun
+ sik istediğin gibi hakannn
– offf azgın ibnem
Bir anda hard sexe başladık. Şap şap sesleriyle koltuğu bile yerinden oynatcak şekilde sikiyordu beni. Çok geçmeden içimde tazyikli bir şekilde patlayıverdi. Son damlalarını da sert bi şekilde içime bırtıktan sonra ağır ağır içimden çıktı. Başımı öne eğip çıkan sikine bacak aramdan izlediğimde deliğimden akan döllerin damlayışını gördüm. Sikinde kalan dölleri kalçama sürerek temizledi ve banyoya gitti. Bacaklarıma süzülen döllerini elimle sıvayıp yere daha fazla damlamamasını sağladım. Doğrulup iki elim döllü bi şekilde hakanın banyodan çıkmasını bekledim. Hakan çıktığında beni o vaziyette görünce “bir haftadır birikti tabi, olacak o kadar” diyerek güldü. Bende tebessümle karşılık vererek banyoya girip temizlendim.
Yaklaşık bir buçuk saat boyunca iki kez daha sikti beni. O nasıl istediyse öyle yaptık ve pozisyon zenginliğimiz yoktu. İlk oral yapıyordum ereksiyon olduğunda domaltıp sikiyordu. Yinede zevkli geçiyordu. Dördüncü postaya başlayacaktık. Yorulmuş olacak ki zar zor kaldırabildim sikini. Şikayetçi değildim böylece bol bol oral yapmak işime geliyordu. Ama ilk sertliği kadar olmuyordu artık. “canım gel bir de duşta sikeyim” dedi. Banyoya gidip duşu açtık su altında eğilip bir kaç kez ağzımda git gel yaparken içerden telefonunun sesini duyduk. Çıkıp bakmaya gitti. Ben suyun keyfini dinlenerek çıkarıyordum. Az sonra gelip
-canım benim hemen çıkmam lazım, sikim de indi şimdi kalkmasını beklersek geç kalırım. Gitsem sorun olur mu?
+ yok canım işin önemliyse bak sen
– ya kusura bakma bi saat daha geç olacaktı işim seni böyle bırakcam
+ önemli değil hakancığım. Ne zaman istersen tamamlarız yine
– teşekkür ederim anlayışın için. Bana müsaade et bi duş alayım.
O duş alırken ben lavaboya yaslanıp onu izliyordum. Konuşmaya başladık o halde
– memnun kaldın dimi?
+ hem de çok
– bende seni çok sevdim. Ararım artık arada sikerim seni istediğin kadar
+ tamam ama haftasonları ararsın.
– tabi canım iş güç yetişemeyiz zaten. Bu arada ben çıkıyorum. Sen kal istersen dinlen. 4 saatlik kiralamıştım. Anahtarı da teslim edersin.
+ tamam canım
Kurulanıp üstünü giyinmek için salona geçti. Peşinden gidip giyinmesine yardımcı oldum. Kapıda uğurladıktan sonra koltuğa oturup keyif sigaramı yaktım. Biraz dinlenip kalktım daire 1+1 idi ama biz hakanla hiç odaya girmedik, hep salonda sikti beni. Merak edip odaya girdim. Ayrı ayrı iki yatak vardı. Küçük ama ferahtı. Duş almak için banyoya geçtim.
Kabinin karşısındaki aynada kendimi görünce aklıma akşam aldığım karar geldi. Hakan ile yaptığımız seks beni benden almasa da normalde bana yeterdi. Ama kararımı düşününce “su koyuvermek yok akın” diye kendime söylendim. Hakan belki bir daha aramayacaktı, o yüzden alternatif tanışabildiğim kadar kişi olması iyiydi. Hazır müsait yerim de vardı, koca iki saat boyunca kaba bi hesapla iki kişi ile daha tanışabilirdim. Hemen duştan çıkıp telefonuma sarıldım. Sessize aldığım telefonumda bir sürü tanımadığım numara arama yapmıştı. Aramalara bakmadan mesaj bölümüne geçtim. Hepsi ile ayrı ayrı konuşmam imkansızdı. Genelde “selam” yazanları direkt sildim. Açıklayıcı mesaj atanlardan biri dikkatimi çekti. Yine boylu poslu fiziksel özelliklerini belirtmiş bu sefer 26 yaşında genç birisiydi. Cevap yazıp beklemeye koyuldum. İki dakika sonra yanıt geldi. İstersem hemen gelebileceğini söyledi. Yine yakın bir yerdendi. Hemen gelmesini vaktimin kısıtlı olduğunıiu söyledim. Tabi yaptığım plan gereği kalan iki saatimi iyi değerlendirmem gerekliydi. Yeri tarif ettikten sonra ilgimi çeken bir başka kişinin mesajını yanıtladım. Onunla da anlaşıp, 1 saat sonra belirttiğim yere gelmesini ve mesaj atmasını istedim. Oooh saatimi dolduracak iki kişiyi bulmuştum. İlk geleni beklerken duşa girip deliğimi bir güzel temizledim. Şarkılar söyleyip kırıtarak üzerimi giyindim koltuğa uzanıp beklemeye koyuldum. Heyecan yine nüksetmiş, bu sefer yiyeceğim yarağın nasıl olduğunu, beni nasıl sikeceklerini düşündükçe tahrik olmuştum hatta benim ufaklık bile uyanmış zonkluyordu. Ama onun isteğini duymazdan gelmeliydim. Çünkü onun istediğini verirsem hevesim geçecekti.
İkinci misafirim geldiğini mesajla bildirdi. Siteyi ve daire numarasını yolladım. Bir kaç dakika sonra yine aksiyon olacaktı. Kapıya tıklama sesi geldiğinde erkeğimi karşılamak için kalktım. Bugün ilk olmasının şansıydı sanırım, yine yakışıklı bir erkek karşımdaydı. İçeri buyur ettim. Salona geçip oturduk. Sigara ikram edip karşılıklı tüttürdük. Ben yine heyecanlıyım ama daha ne yapacağımı bilen hareketlerdeydim. Berke ise çekingen duruyordu. Doğruysa ben onun ikinci ibnesi olacakmışım. “istersen kıyafetlerini çıkarıp duşa girebilirsin” dedim. “olur” deyip duşa girdi. Dayanamayıp banyonun kapısını açıp onu izlemeye başladım. Beni görünce şaşırdı. “” merak ettim dayanamadım, sakıncası yoksa izleyebilir miyim” soruma kafasını sallayarak onay verdi. Hareketleri gerçekten de çekindiğini gösteriyordu.
Ben izlemeye başladığımda siki bir anda kalkıverdi. Ortalama boyda Hakanın sikinden biraz ince görünüyordu. Birazda kavisliydi. Pek beğenmezdim bu tip penisleri ama bugün önemli değildi.
Duşunu bitirince kurulanması için havluyu uzattım. Şimdiden yarım saat geçmişti. Planıma göre yarım saatlik zamanı vardı berkenin. “odada mı sikmek istersin, salonda mı?” dedim “farketmez sen nasıl istersen” dediğinde elinden tutarak odaya götürdüm. Yatağa oturup yaklaşmasını söyledim. Ve oral sekse başladım. Başını dudaklarımla sıktıkça kasılıyordu. Girtlağıma kadar aldığımda ise kasıntıdan hafifçe inleyip eğiliyordu. Belli ki çok haz alıyordu ve de heyecanlıydı. Sikini ağzımda in çıkarıp elimle okşarken “ağzıma boşalmak ister misin” diye sordum. Olur cevabını alınca döl tadacağım için iştahla ve azgınlıkla daha haşin yalamaya koyuldum. Ne de olsa onun gibi temiz birini bulmak zor olacaktı. Çok geçmeden ılık dölleri ağzımın içinde tazyikle fışkırmaya başladı. O kadar tazyikliydi ki bir iki fışkırmayla boğazımdan geçivermişti. Tek damlasını bile ziyan etmeden ağzımdan sikini bırakmıyordum. Titreye titreye bitkinlikle yanıma oturup yatağa yıkıldı. Oysa henüz onunla işim bitmemişti. Ağzımda dölleriyle bir anda inen sikini tekrar ağzıma soktum. Berke şaşırmıştı. Siki inmekle inmemek arası kararsız kalmış durumdaydı. Ağzıma her sokuşumda bir yudum dölünü yutarak bitirdim. En son sızan döllerini de dilimle yalayarak temizlediğimde siki nihayet kararını vermiş karşımda dimdik duruyordu. Yüzüm berke’ye dönük üzerine oturdum. Bir iki hamleyle Hakan’nın açtığı deliğime rahatça alıverdim. Oturup kalkmaya başladım.
Berke ellerini başının altına koymuş keyifle beni izliyor arada kalçasını kaldırıp bastırmaya çalışıyordu. Ellerimi göğüslerine dayayıp hızlandım. Şiddetten yatak dalgalanıyordu. Çok geçmeden berkenin gözleri kapanarak inlemeye başladı. Boşalacağını anlayıp hızımı kesmeden içime almaya devam ettim. Bir müddet sonra ellerini yanlara açarak inlemesini kesti. Oturup kalkmamın şiddetinden boşaldığını hissetmemiştim. Bir kaç defa daha sonra ise yumuşayan siki deliğimden çıkmıştı. Üzerine oturarak kalçamı sağa sola bastırdım ve kalktım. Beğedin mi canım diye sordum. Gözlerini aöıp bana bakarak bitirdin beni dedi. Aklıma diğer misafirim geldi ve berkeye duş alıp almıcanı sordum. Kovuyon mu beni dedi. Yok canım işin doğrusu senden sonra birini daha bekliyorum söz verdim de kusura bakma başka zaman istediğin kadar kalırsın dedim. Haklısın peki deyip kalktı duşa girdi. O duştayken heman telefondan diğerini aradım. Siteye gelmiş ve bloğu arıyormuş. Tekrar tarif edip beş dakika bekleyip gelmesini istedim. Bir sigara yaktım berkenin işinin bitmesini bekliyordum. Daire süresinin 1 saat 10 dakikası kalmıştı.
Berke çıkmış üzerini giyinmiş montunu giymek için salona gelmişti. Çok teşekkür ederek bir daha ki buluşma için sabırsızlıkla bekleyeceğini söyleyerek cebinden 50 lira çıkarıp sehpanın üzerine koydu. Tam ne gerek vardı diyecekken oaospulukta böyle şeyler olur diyerek sesimi çıkarmadım. Ben de teşekkür ederim tabi ki yine görüşelim deyip kapıya kadar geçirdim.
Sigaramın son nefesini çekip banyoya gidecektim ki kapı sesi geldi. Çıplak olduğum için açmadan kim o diye seslendim. Gelen sıradaki beyimdi. Kapıyı açtım beni çıplak görünce gözleri parlamıştı. Bu sefer zayıfça benden az bir uzun yine de eli yüzü düzgün biriydi. Bugün yoğunsun galiba dedi gülerek. Kaç kişi geldi benden önce. Yok vaktim az o yüzden biraz sıkıştırdım sizi sen üçüncüsün dedim. Salona geçip beklemesini temizlenip geleceğimi söyledim. Hemen duşa girerek deliğimi güzelce temizledim ve çıktım. Salona döndüğümde yeni misafirim soyunmuş sadece boxerı kalmış şekilde oturup sigara içiyordu. Beni görünce gel bakalım otur kucağıma dedi. Böyle söylemesi hoşuma gitmiş gülümseyerek dediğini yapmıştım. Hemen popomu okşamaya meme uçlarımı emmeye başladı. Çekilip sigarasından bir nefes aldı. Umarım çok gevşememiştir deliğin dedi. Sen ne kadar dar seversin bilmem ama çok fazla sert davranmadılar senden önncekiler dedim. Hmm bakalım hemen o zaman dedikten sonra sigarasını sehpaya uzanıp söndürdü. Koltukta sikcem seni geç şöyle yat bakalım.
Dediği gibi yattım boxerını çıkarıp üzerüme çıktı. Kavisli koca başlı ama diğerlerinden zayıf bir siki vardı. Ağzıma dayadı. Koca başını yalamak zevkli gelmişti. Zaten kalkmış olan siki iyice sertleşmişti üzerimden çekilip bacaklarımın arasına yerleşti. Sikinin ucu ile deliğimi tükürükleyip yavaşça sokmaya başladı. Tamamen içime girdiğinde bir iki kez git gel yapıp “hmm evet çok da genişlememişsin güzel” deyip git gel yapmaya başladı. Belimden kavrayarak kendine çekiyordu her vuruşunda. Bacaklarımı kakdırıp birleştirerek deliğimi daraltmaya çalışıyor sağa sola yatırıp kanırtıyordu. Deliğimin yanmaya başladığını hissediyordum artık. Sikmeye devam ederken “zamanım kısıtlı demiştin, ne kadar zamanımız var” dedi. Yarım saat filan kaldığı söyledim. “peki ben geç boşalıyorum biraz işi çabuk tutayım o zaman” diyerek içimden çıktı. Kalçalarımı tutarak domalmam için çevirdi. Bacaklarımı yine birleştirip deliğime sikini sürdü, dayayıp birden yüklendi. Çok acıtmıştı bu hareketi dayanamadım ve ahh diye bağırdım. Çenemden tutup sus orospu diyerek havaya kaldırdı bir eliyle de belimden bastırıyordu. Köpek pozisyonu ile öncekinden daha sert sikiyordu. Bugünün en sert sikilişimdi bu. Beş dakika kadar sürdü sonunda ise öyle sert vurarak boşalıyordu ki sabit durmam imkansızdı. Gözlerimden yaş geliyordu. İşi bitince hemen yanıma oturup “temizle bakalım” diyerek sakso çekmemi istedi. Deliğimin acısından zor hareket ederken gözlerimdeki yaşı sildim. Bunu görünce “ne o ilk kez mi böyle sikildin, yine gelcem alış buna” dedi. 
Sikindeki dölleri bi güzel temizlerken iyice inmişti artık. Kalkıp duşa girdi. Ben de deliğime elimle bastırıp acısının geçmesini bekliyordum. Duştan çıkıp üzerini giyindi. Cüzdanından 100 lira çıkarıp koltuğa attı. “haftaya da gelcem 50 verecektim de sen şimdi korkarsın açmazsın telimi teşvik olsun bu sana” diyerek daireden çıktı. Para için yapmamıştım bugün ama bu iki erkeğin para vermesi çok da hoşuma gitmişti. Para verdiği için istediğim gibi sikerim düşünceleri benim artık orospuluğa adım atışımın ilk adımlarıydı. Hem sikilmeye doymuştum hem de üç güvenilir sikici bulmuştum. Planım bugün akşama kadar olabildiğim kadar erkekle olmaktı. Ama üçü de bana yetmişti. Hatta son sikilmem tüm güne değmişti. O yüzden duşumu alıp üzerimi giyindim. Daire anahtarını teslim edip eve doğru yola çıktım. Yürürken hafif aksıyordum. Yine de yaşadıklarıma gülerek bir daha yapacağım diye kararımı veriyordum.
Sonraki haftalarda dairemi kendim tutarak akşamlara kadar bu üç erkeğimin dışında yeni erkeklerle de tanışarak günlerimi geçirdim. Kısa zaman sonra kazandığım paralarla kadın kıyafetleri alıp Cd olarak hizmet vermeye başladım. Orospu olmak çok iyi gelmişti artık tek bir erkek olsun düşüncesi kalmamıştı…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir