Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Garip Fabrika – 2
İlk iş günüm için sabah erkenden uyandım. Hazırlandım ve arabama atlayarak işe doğru yol aldım. İşe başlamıştım. Kendi masamda oturuyordum ve bir takım çizimler yaptım. Daha sonra çizimi vermek üzere Ahmet ustanın odasına gittim. Kapısı kapalıydı, yaklaştığımda hafif bir inleme sesi duydum ve kapıyı tıklattım. Bekle diye seslendi Ahmet usta. Biraz sonra kapı açıldı ve içerden elektrik elektronik mühendisi olduğunu öğrendiğim arkadaş çıktı. Suratı kıpkırmızıydı ve yürümekte biraz zorluk çekiyordu. Başıyla selam verdi ve gitti. Ben içeri girdim. Ahmet ustanın suradında gülümseme vardı.
A: Oo çıtır mühendisimiz gelmiş. Hoş geldin Özgüncüğüm.
B: Merhaba Ahmet usta. Çizimleri getirmiştim ben.
Ahmet usta ayağa kalktı ve yanıma geldi. Elimde ki çizimleri aldı ve incelemeye başladı. Aferin aferin diyerek inceledi. Elindeki kağıtlardan biri yere düştü ben hemen almak için eğildim. Kağıdı alırken kafamı bir kaldırdım ve Ahmet ustanın pantolon önündeki kocaman kabarıklığa gözüm takıldı. Böylesine heybetli adam da bu normaldir heralde diye düşündüm. Eğilmişken kafamı daha da yukarı kaldırdığımda Ahmet ustanın yukardan gülümseyerek bana baktığını gördüm. Hemen kalktım ayağa.
A: Bak Özgüncüğüm burda gördüğün tüm mühendisler benim elimden geçti, benim altımda piştiler. Aklına ne takılırsa gelip bana sorabilirsin.
B: Teşekkür ederim Ahmet usta. Çok sağol valla.
Daha sonra odadan çıktım. Üretim makineleri arasında dolaşayım dedim. Dolaşırken arada kalan bir makinenin başında orta yaşlı, kaslı bir operatör, bir mühendisle beraber makine ekranına bakıyordu. Dikkatlice baktığımda operatör ellerini mühendisin kalçalarında gezdiriyordu. Okşayıp sıkıyordu. Ben hemen ordan uzaklaştım. Odama geçtim ve masama oturup düşündüm. Geldiğimden beri üç tane mühendisinde garip hareketlerini gördüm ve bu ustabaşında bir şeyler vardı.
Kahvemi koymuş masamda dinlenirken fabrika telefonum çaldı. Müdür bey odasına çağırıyordu. Gittiğimde bütün mühendisler ve ustabaşı odadaydı. Garip olan mühendisler ayakta beklerken usta başı oturmuş ayak ayak üstüne atmıştı. Müdürün sesiyle kendime geldim. Fabrikamız çok büyük sipariş almış. Gece mesaisi yapmaya başlayacaktık. Müdür bey beyaz yaka olduğumuz için bizden ayrıca rica etti ve prim yapacağından bahsetti. Temiz iş çıkarmamızı istedi. Bugün elektrik elektronik mühendisi olan Okan bey kalcaktı mesaiye. Benimse yarın kalmama karar verdik. Toplantı kısaca bu şekilde sürdü. Daha sonra herkes görev başına geçti. Akşamı bu şekilde ettik ve iş çıkış saati geldi. Toplanıp arabama bindim ve eve gittim. Yemeğimi yedikten sonra televizyon başına geçtim dinlenmek için. Telefonumu elime aldığımda şarjımın %10 olduğunu gördüm. Laptop çantamdan şarj aletimi almaya gittim ama ne göreyim, şarj aletimi fabrikada unutmuştum. Söve saya üstümü giyindim. Allahtan fabrika yakındı, arabama atlayıp fabrikaya doğru yol aldım. Hava kararmıştı.

Fabrikaya geldim arabayı otoparka sokmadan park ettim. İçeri girip masamdan şarj aletini alçaktım. Gece mesaisi vardı ve selam veririm diye düşündüm. İçeri girdiğimde iş başında olması gereken iki operatör ve mühendisi makine başında göremedim. Şarj aletimi masamdan aldım. Fabrikaya göz gezdirdim ama kimse yoktu görünürde. Ahmet ustanın odasının ışığı yanıyordu orda olacaklarını düşündüm. Oraya doğru yürüdüm. Bugün mesaiye Okan bey, iki operatör ve Ahmet usta kalmıştı. Kapıya yaklaştığımda içerde inilti sesleri duydum. Kapı hafif aralıktı. İçeriye göz attığımda ne göreyim.

Okan bey çıplaktı ve üstünde ten rengi çorap vardı. Arkasında Ahmet usta heybetli vücuduyla gidip geliyordu. Operatörlerde ellerinde önlerine mastürbasyon yapıyorlardı. Ahmet usta matkap gibi içine girip çıkıyordu Okan beyin. Okan beyin kendini kaybettiği her halinden belliydi. Kız gibi inliyordu. ‘’ Sik beni ustam’’ , ‘’ Karın yap beni’’ , ‘’ Erkeğim, efendimm’’ tarzı kelimeler kullanıyordu. Donup kalmıştım yerimde izliyordum. Ahmet usta penisini çıkardı içinden, o neydi öyle ya kocaman, kapkalın yılan gibi bir şey. Parlıyordu resmen, büyük olduğunu düşünmüştüm ama bu kadar değil. Okan beyi olduğu yerde dikeltti ve önüne geçti ağzına verdi. Ne göreyim , Okan beyin penisinde metal bir bekaret kemeri vardı. Chastity belt diye de bilinir. Ağzına almaya başladı Ahmet ustanın penisini. İştahla, gözlerini kapatmış yalıyordu. Penisim kalkmıştı. Bu tarz şeylere ilgim yokken, Ahmet ustanın penisi ilgi çekiyordu resmen. Ben daha fazla orda durmadan sessizce uzaklaştım. Arabama atlayıp yola çıktım. Eve geldim , biraz oturup yatağa geçtim. Bugün olanları düşünerek uyuyakalmışım. Rüyamda Ahmet ustanın kucağında zevk içinde sikildiğimi görmüştüm. Sıcak sıcak içime boşalıyordu.
Sabah uyandığımda iç çamaşırıma boşaldığımı gördüm. Duşumu aldım ve hazırlanarak fabrikaya doğru yola çıktım.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir