Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Asian

Bir cigara içimi…
İlk kere:
Orgazm sigaralarını yakmış birbirimize dokunmadan yatarken “bu duyulursa rezalet olur” diye düşünüyordum. Haftalardır saçma sapan bahanelerle birbirimizi aramalar, göz göre göre kuytu köşelerde öğle yemekleri, onun eşinden şikayetleri ve benden öğüt isterken yaptığı çaresizlik numaraları ve benim “hayat bir kere yaşanır hayatım” söylemim semeresini vermiş ve yarım saatlik son derece sıradan bir seksle noktalanmıştı. Balık eti kıvamındaki vücudu, dolgun memeleri ve yusyuvarlak götünden çok sikilirken de yıllardır aile toplantılarında ve yemeklerde gözlediğim ukalalığının devam edip etmeyeceğini merak etmiştim.

Etmiyordu… Sikilirken kedi gibiydi Nurhan. Mırıl mırıl orgazm olmuş ve bayağı tırmalamıştı.

“Şimdi bunu Semayla Hasan bilseler nolur?” deyiverdi. “Delirme” dedim “Benimki bir bok yapamaz son olaylardan sonra ama seninki ikimizi de siker valla” Geçen aylarda başımdan geçenleri çok yüzeysel haliyle Semanın eski iffetsizlikleri boyutundan ibaret haliyle biliyordu ve kim olsa o kadar yıllık karısını o kadar yıldır tanıdığı adam sikerse kızar tabii diye geçirdim içimden. “Bunlar eski arkadaştı bir bok yapmışlar mıdır sence?” derken gözlerinde fantazi ışıkları parlıyordu. “Kesin yapmışlardır” diye uydum isteğine. “Senin kocan benim karımı çatır çatır sikmiştir kesin, ben de o zamanın intikamını alıyorum zaten” dedim gülerek. Kıkırdayıp koynuma sokuldu.

İkinci buluşma:
İlki olağan gelen seks düzelme eğiliminde. Yuvarlak götünü biraz yalayınca sikilmeye uygun hale geldi, kökleyince de hoşuna gittiğini gördüm. “Seninki sikmez mi bu güzel götü” soruma “Ben vermiyorum kıymetini bil” diye kırıttı. Acıtmamaya özen göstererek gidip gelirken yavaş yavaş elimle amcığını okşuyor olmam orgazmını çabuklaştırdı ama bu sefer mırıldanması bir çığlıktı.

Arabada:
Sevişeceğimiz otele giderken aynı arabada gitme tedbirsizliği bambaşka bir sonuç doğurdu. Güpegündüz otoyolda sikimi ağzına aldı ve getirene kadar deli gibi emdi. Yutamadığı kısmını kağıt mendile tükürürken “bak etrafı da batırmadım” dedi. “Kaza da yaptırmadım”… “O orospu karın yapabiliyor mu böyle?” “İbne kocana sor” deyiverdim. Kahkahası fazla yapay ve bilmişti. Huylandım aniden.

Üçüncü posta:
Arabada ağzında patlatınca kafama üşüşen fikirler sikimin kalkmasını geciktirince hanımefendi yüzünü buruşturdu. Mecburen konsantre oldum, yüzünü görürsem yine aklıma fikirler gelecek diye domaltıp sikerken aklımda karım Semayı sikmek vardı. Boşalırken kasılan amcığı sikimi eldiven gibi sarmıştı ve amını dölleyip üstüne yıkıldığımda aklımda bir tek soru vardı. “Sence hakikaten yapmışlar mıdır?” “Aşkım takma kafanı” dediği anda kafama dank etti, söylemeye çalıştığı bir şey vardı. Üstünden yuvarlanıp yanına uzandım ve bütün iyiliğimle anlatmasını rica ettim.

Anlattı.

Semanın geçmişindeki olayları kısmen paylaştığımda onun da bunları eşiyle paylaşmasını normal karşılamıştım. Hasan “hayret” demiş “o kadar yıldır tanırım hiç bilmiyordum bu yönünü o kızın” Nurhan uyanık tabii, başka ne yönünü biliyordun diye zorlayınca da Hasan üniversite yıllarında kısa bir süre çıktıklarını ama ileri gitmediklerini filan anlatmış. Üst tarafları çıkartıp yiyişmişler seks yapmadan. Bunun üzerine Nurhan eşimle bir toplantı düzenlemiş , gündem ise eşimin eşiyle olan geçmişinin irdelenmesi ama tabii akıllı Nurhan eşinin söylediklerini nakletmemiş. Sadece Semanın yüzüne bakıp “Ben Hasanla seni biliyorum hayatım, geçmiş nasılsa artık” demesi eşlerimizin evlenmeden önce 3 ay boyunca akla gelebilecek her yerde ve her türlü sikiştiklerini öğrenmesini sağlamış ama bizim sevişiyor olmamızın bu konuyla elbette bir ilgisi yokmuş. İnanmış göründüm ve bu hikaye uyardığı için fazla konuşmasına izin vermeden bir daha siktim.

“Peki sence hala sikişiyorlar mıdır?” “Sanmam” dedi “olsa ben anlarım Hasan yüzüne gözüne bulaştırır, belli eder”. Giyinirken benimki asla çaktırmazdı diye düşündüm.

Bir tesadüf:
Lüks alışveriş merkezinin önündeki mekanda Semayla yemek yiyoruz, şarap güzel gece serin. Nurhan “basıldınız” diyor. Hasan “naber birader” diye üstüme gelirken ürperiyorum. İki yeni servis geliyor yeni bir şarap açıldı. Sema gergin mi? Ben tedirginliğimi belli ediyor muyum? Hasan neden o kadar dikkatle bakıyor Semanın memelerine ve Nurhan ne yapmaya çalışıyor durmadan Semanın bardağını tazeleyerek. Kendimi şaraba veriyorum. Ayrılırken birbirimizi fazla samimi bir şekilde mi öptük? Emin değilim sabah işe baş ağrısıyla gidiyorum. Telefonda Nurhan’ın mesajı var. “Beklenmedik şeylere hazır ol :)”

Beklenmedik bir şey:
Nurhanların yazlığında ikimiziz. Dolgun memelerini morartıncaya kadar emmiş hırsımı alıncaya kadar daracık götünü sikmiştim. Nurhan canının yandığını göstermiş ama itiraz etmemişti. Olacaklara razı gelmeye çalışırken heyecanlanıyor ve elimin altında o olduğu için aslında kabahatı olmayan Nurhanın canını yakıyordum. Beni burada buluşmaya ikna etmesi, beklenmedik şeylere hazır ol mesajı, geçen akşam içki masasındaki cinsel gerilim ve Hasanın karımı esk**en sikmiş olması bugün burada benden başka hepsinin çok severek katılacağı bir grup seks partisinin gerçekleşeceğini gösteriyordu. Eğer şimdi diğer ikisi kapıyı çalar da gelirse ne yapacağımı düşünmekten kızın canını çıkartmıştım. Hasan ve Sema birazdan yanımıza gelecekler, Hasan gözümün önünde karımı evire çevire sikecek, onun başka bir erkekle orgazm olurken çıkardığı sesleri duyacağım, o sırada belki de Nurhan karımın amını yalayacak ve benim elimle Hasanın sikini karımın götüne yerleştirmemi isteyecek.

Kapı çaldı… Gerçekten, inanılmaz bir şekilde ve inkar edilemeyecek bir kesinlikte kapı çalınca Nurhan fırladı gitti üstüne bir çarşaf bile sarmadan kapıyı açtı. Hasan ve Sema odaya girdiğinde orada olmamak için banyoya sakladım kendimi. Nurhan seslendi “Aşkım gelsene bak kim geldi”.

“Kimler geldi” değil “kim geldi”…

Yavaşça çıktım banyodan, belime doladığım havlu her şeyi kapamaya yetmeyecek kadar ufak ama zaten çırılçıplak olan Nurhan’ın yanındaki adamın da üstünde hiç bir şey yok. Ne çabuk mu soyundu ben mi geç çıktım sığınağımdan. Esmer uzun boylu genç adam yabancı değil, Nurhan’ın işe yaramadığını yüzüne asla vurmadığımız pilates derslerini veren adam. “Sana beklenmedik şeylere hazır ol demiştim aşkım, sen anlayışlı adamsın bu da benim fantazimdi işte” derken adını bile hatırlamadığım genç adam ikimizi de kucaklayacak şekilde kollarını açmıştı. “Haydi birlikte yapalım o zaman şıllık karı” deyip adamın taş gibi kalkmış sikinin önünde diz çökerken asıl beklenmedik şeyin Nurhan’ın başına geldiğini düşünüyordum…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir