Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Annemin Sikicisi Platonik Aşkım Çıktı! (2)
Bir sabah erkenden kalktım. Babam gitmişti çoktan. Annem ise giyinmiş ve çıkmak üzereydi. Kavgaya sebep olan dar mavi kotunu giymişti. Götünün resmi pantolonda çıkmış, kalın lastikli külotunun izi görünüyordu. Üstüne kırmızı renkli, göğsü açık, kısa kollu tişörtünü giymişti. Başını parlak, beyaz türbanıyla bağlamıştı her zamanki gibi. Aynanın karşısında dudaklarına bir miktar açık pembe ruj sürüp gözlerine de hafif bir makyaj yaptı. Sonra da çantasından açık parfümünü çıkarıp sıktı üstüne. Bu arada benim üstüme de sıkmayı unutmadı.

Dayak yediği günden beri uzun, ince siyah yeleğini giyiyor, bu şekilde götünü kapatıyordu. Yine aynı yeleğini giyindi. Ayağına kırmızı dolgu topuklu terliklerini giyerken, “Akşam yanına geleyim mi?” diye sordum. “Niye, ne oldu gene?” diye sordu karşılığında. “Bana pantolon bakacaktık ya, onun için!” dediğimde, “İyi tamam, bakarız!” dedi ve çıktı.

Annem bir kumaş deposunda çalışıyordu. Temizlik, çay kahve işlerine bakıyordu orada. Yoğunluğun fazla olmadığı bir işyeriydi. Firmanın adamları sabahtan gelip sevki yapılacak malları alıp dağıtıma çıkıyorlar, öğleden sonra da bir veya iki defa yeni mallar geliyordu. Özellikle akşamüstleri çok rahattı, çalan birkaç telefon dışında hareket olmuyordu.

Depoda annemle birlikte depo sorumlusu olarak Ümit adında biri çalışıyordu. Patronun akrabasıydı, o da annem gibi uzun zamandır oradaydı. Ümit Abi yıllardan beri platonik aşkımdı. Tanıyorduk birbirimizi. Çocukluğumdan beri biliyordum onu. Eğitimli, kültürlü aynı zamanda yakışıklı bir adamdı. Ne zaman oraya gitsem benimle sohbet eder, halimi hatırımı sorardı. Bazen çat kapı giderdim sırf onu görmek için. Annem, “Kızım benim için geliyor!” dese de, ben Ümit Abi için gidiyordum aslında.

O gün de annemin yanına aslında Ümit Abiyi görmek için gidecektim. Öğleden sonra annemi arayıp, “Akşam geleyim mi yanına?” diye sordum. “İyi iyi gel, başımın belası. Saat 19:00’da gel, ondan önce gelme patronlar gelecekmiş çünkü!” diyerek kapattı telefonu. Annem normalde 18:00’de çıkıyordu. Nadiren mesaiye kalıyordu.

Bir arkadaşımla buluşup oradan geçmeyi planlıyordum. Evden çıkıp buluşma yerine giderken arkadaşım aradı ve özür dileyip gelemeyeceğini söyledi. Ben de mecburen annemin dediği saatten önce işyerine gitmek z

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir